Vårt høyeste ønske er å gi våre kunder best mulig effekt på alle markedsflater. Det er ingen grunn til å nøle med å ta kontakt med oss. Faktisk tror vi det kan lønne seg.

Medieteam


Hanne Simonsen
Hanne Simonsen

Medierådgiver: Merkevare,
Ledig stilling og Distribusjon 
+47 416 18 599
hanne.simonsen@h-avis.no

Sissel Sandvik
Sissel Sandvik

Medierådgiver
+47 932 45 453
sissel.sandvik@h-avis.no

Elisabeth Lura
Elisabeth Lura

Medierådgiver
+47 932 45 503
elisabeth.lura@h-avis.no

Eli Eyde Skogland Fosen
Eli Eyde Skogland Fosen

Medierådgiver
+47 902 04 164
eli.skogland.fosen@h-avis.no

Bente Ellingsen
Bente Ellingsen

Medierådgiver
+47 911 64 993
bente.ellingsen@h-avis.no

Merete Lillesand
Ingvild Revne

Medierådgiver
+47 995 87 964
ingvild@kvinnheringen.no

Roald Nøstdal
Magne Lien

Medierådgiver
+47 958 29 279
magne.lien@hardanger-folkeblad.no

Roald Nøstdal
Roald Nøstdal

Salgsleder Hardanger Folkeblad
+47 911 61 574
roald@hardanger-folkeblad.no

Digital og innhold


Maria Hagland
Maria Hagland

Digital rådgiver
+47 465 20 005
maria.hagland@h-avis.no

Alexander Urrang Hauge
Alexander Urrang Hauge

Storyteller / innholdsprodusent
+47 906 03 393
alexander.hauge@h-avis.no

Salgskonsulenter


Gunn Elisabeth Fosen
Gunn Elisabeth Pedersen

Salgskonsulent
+47 900 83 062
gunn.elisabeth.pedersen@h-avis.no

Lillian Dommersnes
Lillian Dommersnes

SMB Amedia
+47 975 74 111
lillian.dommersnes@h-avis.no

Ledelse


Vidar K. Jenssen
Vidar K. Jenssen

Salgsdirektør
+47 924 88 646
vidar.jenssen@amedia.no

Øystein Vormestrand
Øystein Vormestrand

Adm. direktør
+47 984 63 070
oystein.vormestrand@h-avis.no